RSS
 

„Układy równoległe”

25 sie

23 sierpnia wybrałam się na wystawę „Układy równoległe – Gego/Maziarska/Trockel”. Wystawa trwała od marca do tego dnia, kiedy to miało miejsce ostatnie oprowadzanie. Kobieta, która oprowadzała stworzyła wspaniałą atmosferę. Mówiła wiele o prywatnym życiu autorek i ich problemach, co dosyć mocno tłumaczyło ich kierunek w sztuce. 
Byłam zaskoczona, że na tej wystawie było 5 osób – wystawa była darmowa, wieczorem i w środku tygodnia. Ci co nie byli, niech żałują, bo było warto poświęcić swoje 45 minut. Dodatkowo na dole w galerii Art Station Foundation były puszczone filmy o autorkach. Niestety ja widziałam tylko fragment, bo otwarte mieli do 19:00, a chciałam jeszcze pooglądąć książki i autorkach. 

Lubię chodzić na wystawy, wernisaże. Właśnie – dostałam zaproszenie na wernisaż w tym samym miejscu we wrześniu. Oczywiście wybieram się :D

A Wy? Lubicie obcować ze sztuką?
 
Komentarze (4)

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. elfica

  25 sierpnia 2012 o 09:50

  nie pamiętam już kiedy ostatnio byłam na jakiejś wystawie…mnie najbardziej interesują wystawy fotograficzne-podróżnicze :)

   
 2. deaa.blog.pl

  25 sierpnia 2012 o 09:52

  Hej, ja tez takie lubie, dzisiaj wybieram się na cos podobnego, bo to będą rysunki :]

  Napisz prosze do mnie jakie masz hasło i login, bo zmieni lam system i mi się wymazało wszytskie hasła :|

  deaa2@tlen.pl

   
 3. devinette

  27 sierpnia 2012 o 09:24

  Ja bardzo lubię. Ale nie lubię chodzić sama, a mój R. nie zbyt często ma ochotę. Poza tym w ogóle nie śledzę tego co się dzieje w Poznaniu. Możesz mnie informować o co ciekawszych wydarzeniach, bo widzę, że jesteś na bieżąco :)

   
 4. The Burning Giraffe

  29 sierpnia 2012 o 17:38

  Gdy młodsza siostra (fotografka z wykształcenia) mieszkała jeszcze w naszym mieście, to nie opuszczałam żadnej jej wystawy, a i „zaliczyłam” kilkanaście innych. Hmm.. Swego czasu faktycznie prowadziłam dość intensywne życie „wernisażowe” :)

   
 

 • RSS